KALENDÁŘ ZÁVODŮ 2018

Královéhradecký kraj

 

7.4. - ZKO Nový Bydžov - Novobydžovský pohár, rozhodčí Jánský, Dlabola; figurant Šmíd

ZZO (bez spec. cviků); ZZO1; ZM, ZVV1, IPO3 (P+O); ZVV1 (pouze stopa)

5.5. - ZKO Dvůr Králové nad Labem - Podzvičinský pohár, rozhodčí Jánský; figurant Šmíd

ZZO (bez spec. cviků); ZZO1; ZM, ZVV1 (P+O)

19.5. - ZKO Nový Bydžov - Závod trojic, rozhodčí Hloušková; figurant Klimeš

ZVV1 (v plném rozsahu)

26.5. - ZKO Jičín - O pohár Prachovských skal, rozhodčí Dlabola, Hloušková, Jánský; figurant Kozák

ZZO (bez spec. cviků); ZM, ZVV1, IPO3 (P+O); ZVV1 (pouze stopa)

2.6. - ZKO Kostelec nad Orlicí - Kostelecký závod, rozhodčí Jánský, Vyčítal; figurant Šmíd

ZZO (bez spec. cviků); ZZO1; ZM, ZVV1, ZVV2, IPO3 (P+O)

9.6. - ZKO Náchod - Sport - Náchodské štěkání, rozhodčí Jánský, Skalická; figuranti Jirman, Korityak

ZZO (bez spec. cviků); ZZO1; ZM, ZVV1, IPO1, IPO3 (P+O)

16.6. - ZKO Nový Hradec Králové - Novohradecký závod, rozhodčí Nekvapil; figurant Jirman

ZZO (bez spec. cviků); FPr1; ZM, ZVV1, IPO3 (P+O)

5.7. - ZKO Hronov - Obranářský závod v Hronově, rozhodčí Jánský, Vyčítal; figuranti Korityak

ZZO (bez spec. cviků); ZZO1; ZM, ZVV1, ZVV2 (P+O)

26.8. - ZKO Broumov - Velká Ves - O putovní pohár města Broumova, rozhodčí Vyčítal, Dvořáková;

             figurant Šmíd, Korityak

ZZO (bez spec. cviků); ZZO1; ZM, ZVV1 (P+O)

1.9. - ZKO Dobřenice - Stopařský závod, rozhodčí Petráček

FH2

9.9. - ZKO Česká Skalice - O pohár Rozkoše, rozhodčí Jánský, Vyčítal; figurant Šmíd

ZZO (bez spec. cviků); FPr1; ZVV1, IPO1 (P+O); SPr1

15.9. - ZKO Žernov - Rýzmburk - Žernovský závod; rozhodčí Jánský, Vyčítal; figurant Šmíd

ZZO (bez spec. cviků); ZZO1; ZM (P+O); ZVV1 (v plném rozsahu ZŘ)

22.9. - ZKO Stará Paka - Staropacký pohár, rozhodčí Jánský

ZZO; ZZO1; FPr1

29.9. - ZKO Doudleby nad Orlicí - Doudlebský závod, rozhodčí Klapal; figurant Korityak

ZZO (bez spec. cviků); ZM, ZVV1 (P+O)

6.10. - ZKO Hořice - Memoriál K. Hellera, Memoriál J. Diviše, Memoriál V. Včeliše; rozhodčí Hloušková, Dlabola;

             figurant Klimeš

ZZO (bez spec. cviků); ZM (P+O), ZVV1 (P+O); ZVV1 (S+P); ZVV1 (pouze stopa)

27.10. - ZKO Náchod - O pohár 28. října, rozhodčí Skalická, Jánský; figuranti Šmíd, Klimeš

ZZO (bez spec. cviků); ZZO1; ZM, ZVV1 (P+O); veteráni

11.11. - ZKO Jaroměř - O pohár města Jaroměře, rozhodčí Jánský, Petráček, Matoušek; figuranti Šmíd, Louda

FPr1, ZM, ZVV1, ZVV2, IPO3 (v plném rozsahu ZŘ)

 

ZÁVODY 2018.xlsx (15,8 kB)